Pergoly Sunberg

Kvalitní systém
zastřešení terasy

Pergoly Sunberg nabízí kvalitní systém zastřešení terasy, který se přizpůsobí Vašim potřebám. Díky posuvné střeše pergoly můžete snadno regulovat množství slunečního světla, které doléhá do Vašeho domu během měnících se světelných podmínek.

Posuvnou střechu hliníkové pergoly oceníte v mnoha situacích. V případě potřeby se dá střecha roztáhnout během několika okamžiků. Snadno se tak skryjete před sluncem, nečekanou jarní přeháňkou nebo silnou letní bouřkou. Vše se ovládá snadno pomocí dálkového ovladače.

Další velkou výhodou posuvné střechy je možnost korigovat klimatické podmínky uvnitř vašeho domu.

Shrnovací střecha naší hliníkové pergoly je vyrobena z nepromokavé kvalitní PVC tkaniny, která se dodává v různých barevných provedeních podle přání zákazníka. Pergola je tvořena hliníkovou konstrukcí se zabudovaným odvodňovacím systémem pro dešťovou vodu a ocelovými nohami. Díky tomu jsou pergoly dokonale stabilní i ve zhoršených povětrnostních podmínkách. Barevnou stálost a ochranu pergol zajišťuje kvalitní lakování práškovou barvou.

Pergoly jsou osazeny motory Somfy a ovládají se pomocí dálkového ovladače, mobilního telefonu nebo přes napojení na „chytrý systém“ domu.

Hliníkové pergoly Sunberg jsou vhodné pro široké spektrum budov (zděné rodinné domy, dřevostavby, terasy bytů apod.).

Pergoly Sunberg, to je stylový a funkční doplněk Vašeho domova za rozumnou cenu.